There is no translation available.

Шановні студенти!

Викладачі кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування нагадують вам, що 17 квітня 2020 року у Національному університеті економіки і технологій імені Михайла Туган-Барановського буде проведена V Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії та інновації: актуальні управлінські практики» (м. Кривий Ріг).

Для того, щоб взяти участь у науково-практичній конференції вам потрібно написати та подати тези доповіді за одним з цих напрямів:

• Обліково-фінансова діяльність та інструментальні засоби моделювання економічних процесів в умовах нестійкої економіки.
  • Актуальні проблеми сучасного філософсько-гуманітарного дискурсу.
  • Стратегії функціонування суб’єктів мікро-, мезо- та макрорівнів в умовах глобалізації.
  • Сучасні проблеми маркетингу та менеджменту.
  • Інноваційні технології ресторанно-готельного господарства та харчових виробництв.
  • Економічний механізм управління підприємством.

Особливо актуальними напрямами для студентів спеціальностей «Маркетинг» та «Менеджмент» є секції: «Сучасні проблеми маркетингу та менеджменту»; «Економічний механізм управління підприємством».

Що таке тези доповіді? Це матеріали вашого наукового дослідження, які зазвичай публікують до початку наукової конференції (з'їзду, симпозіуму), у них викладено основні аспекти наукової доповіді. Тобто, тези доповіді показують науковий пріоритет автора. Вони складаються обсягом до 3х сторінок та повинні бути оформлені згідно вимог, що зазначаються у інформаційному аркуші конференції.

Сьогодні, коли ми змушені працювати та навчатись в умовах всеукраїнського карантину, багато студентів займаються науковою роботою. Участь у V Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії та інновації: актуальні управлінські практики» Національного університеті економіки і технологій імені Михайла Туган-Барановського надасть вам можливість поділитись результатами своєї праці, а також звітувати за свою наукову роботу з дисциплін спеціальності. Тому надсилайте результати своїх наукових наробок у вигляді тез доповідей до 15 квітня 2020 року на електронну адресу Карабази Ірини Анатоліївни – Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..