Кафедра маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування ДонНУЕТ ім. Туган-Барановського вітає студента МН-17 Бадіцу Антона із призовим місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2019-2020 навчального року

There is no translation available.

Київський національний університет технологій та дизайну у 2019-2020 навчальному році виступав базовим навчальним закладом у якому проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності».

Протягом першого етапу ІІ туру галузева конкурсна комісія розглянула 78 поданих наукових робіт від 102 авторів, які надійшли з 39 вищих навчальних закладів України та здійснила їх рецензування. Кожна робота була прорецензована двома рецензентами. За результатами рецензування сформовано рейтинговий список наукових робіт.

Відповідно до рішення КМУ від 25.03.2020 № 239, наказу Міністерства освіти і науки України № 406 від 16.03.2020, які передбачають призупинення проведення масових заходів, освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру, Київський національний університет технологій та дизайну прийняв рішення відмінити проведення другого етапу ІІ туру Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності» – підсумкову науково-практичну конференцію та підвести підсумки Конкурсу у 2019/2020 н.р. за результатами першого етапу ІІ туру.

Студентська наукова робота Бадіци А. на тему "Стратегічні напрямки розвитку Дніпропетровського регіону та їх інвестиційно-інноваційне забезпечення" (науковий керівник к.е.н., доцент Приймак Н.С.) зайняла 15 рейтингове місце, що відповідає диплому ІІІ ступеня. Вітаємо із успіхом!!!!!