День університету у школі: новий формат співпраці

В рамках проведення профорієнтаційної роботи у форматі День університету у школі 23 жовтня 2019 року відбулася цікава зустріч викладачів кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування ДонНУЕТ імені Михайла Туган- Барановського зі школярами 10-х-11-х класів на базі КЗОШ № 69.

Зустріч відбулася в новому форматі: День університету у школі. Учні випускних класів мали можливість подивитися презентаційний матеріал, стати учасниками майстер-класу, послухати й побачити презентації викладачів з шести провідних кафедр ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського, отримати індивідуальну консультацію з питань що хвилює їх.

Барабанова В.В. доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування в рамках цього заходу підготувала урок – презентацію на тему: «Партизанський маркетинг у нашому житті».

Школярі отримали нову та цікаву інформацію про партизанський маркетинг, який може якісно допомогти у розв’язанні різних проблем просування товару, послуги, особливо коли бюджет компанії невеличкий.

Здобули для себе корисні поради як сприймати величезний потік рекламної продукції в нашому житті, як бути неупередженим, прискіпливим. Як захистити себе від маніпулятивного впливу реклами на наше життя.

Крім того доповідач акцентувала увагу школярів на певних особливостях професії маркетолога, професійні компетенції, про нові виклики до спеціалістів з маркетингу у наступні 10-20 років.     .

Інший викладач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Шаповалова Інеса Вадимівна цікаво і змістовно розповіла про організацію навчального процесу в університеті ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського.

Майбутнім абітурієнтам було презентовано профорієнтаційний роздатковий матеріал із інформацією про спеціальності, доведено інформацію про найближчі заходи, конкурси, ділові ігри в форматі День університету у школі.

Викладачі кафедри запросили школярів на щорічний навчально-розважальний конкурс «AdFest 2018» присвячений професіональному святу Дню маркетолога та рекламіста (дата проведення 01.11.2019р.)

Учні отримали багато цікавої інформації, море позитивних емоційних  вражень від спілкування.

Приносимо щиру вдячність керівництву і вчителям КЗОШ № 69 за можливість проведення Дня університету у школі !

Сподіваємось на плідну співпрацю, чекаємо всіх в нашому Університеті та запрошуємо на навчання у 2020 н.р.!!!