Досвід викладачів кафедри кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування у проведенні Дня Університету ДонНУЕТ у школах міста та сільської місцевості

Другий рік поспіль викладачі кафедри кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування здійснюють успішне впровадження практики Днів Університету ДонНУЕТ у школах міста. Сутність такого формату співпраці зі школами полягає у тому, що у школи надається перелік тем, ретельно розроблених викладачами університету, з якого учні разом з адміністрацією обирають цікаві для проведення у День Університету ДонНУЕТ в своїй школі.

Зокрема, викладачами кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування пропонуються наступні уроки для школярів: «Подоріж у світ маркетингу», «Професії майбутнього» (розробник: кандидат економічних наук, доцент Карабаза Ірина Анатоліївна), «Партизанський маркетинг» (розробник: кандидат економічних наук, доцент Барабанова Валентина Віталіївна)

Вперше налагоджено комунікацію зі школами сільської місцевості поблизу Кривого Рогу, виявилось, що у таких школах навчається велика кількість учнів, які є активними та небайдужими до свого майбутнього та майбутнього України. Вони бажають дізнатись про спеціальності майбутнього та опікуються правильним вибором майбутньої професії. 11 листопада 2019 року було проведено уроки знайомства з майбутньою спеціальністю доцентом кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Карабазою Іриною Анатоліївною для учнів 10-11 класів Лозуватської школи №1. Під час «Подорожі у світ маркетингу» було розглянуто що таке маркетинг та його складова – реклама; які особливості створення реклами; як виробники реклами впливають на споживача, змушуючи його купувати; які помилки у рекламі робили світові лідери тощо.

Такий формат співпраці зі школами набирає все більше популярності, так, якщо протягом минулого навчального року викладачами кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування було проведено 19 уроків у школах міста, то цьогоріч лише протягом жовтня-листопада їх було проведено вже 16.