Студенти ДонНУЕТ взяли участь у першому турі Всеукраїнського студентського конкурсу LoNG-2019 у м. Києві

На запрошення оргкомітета Всеукраїнського студентського конкурсу LoNG-2019 (LOOK OF NEW GENERATION/ ПОГЛЯД НОВОГО ПОКОЛІННЯ) студентська команда МН-17, МК-17, та консультант Барабанова В.В. доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування взяли участь в організаційній зустрічі, яка відбулася 16 жовтня 2019 року в Академії праці, соціальних відносин і туризму (м. Київ).

Зустріч відбулася у теплій та інтерактивній формі із організаторами та представниками Оргкомітету конкурсу, успішними компаніями України, представниками студентських команд та їх консультантами із 52-х ВНЗ, більше ніж із 23 міст України.

На зустрічі ми ознайомитесь із конкурсним завданням, отримали корисні інструкції та поради від членів Оргкомітету конкурсу. Крім того досить цікавим була зустріч із кращими представниками бізнесу України KERNEL, «НАЕК Енергоатом», АТ «Молочний Альянс», Альфа банк, холдінг ДТЕК.

Відбулося знайомство із компанією KERNEL, представник якої презентувала їх стратегію сталого розвитку − лідера агробізнесу Україні №1. Учасники заходу ознайомилися із діючими на підприємстві KERNEL програмами кадрової політики, особливостями формування кадрового резерву. Доповідач акцентувала увагу на особливому ставленні в компанії KERNEL до молодих спеціалістів, новачків: створення максимальних можливостей для їх кар’єрного зростання, отримання нових знань, вдосконалення лідерських навичок і професійних компетенцій – від тренінгів до корпоративних програм МВА та стажування за кордоном.

Багато емоційних вражень отримали від виступу координатора конкурсу Тетяни Сахарук − представника Глобального договіру ООН в Україні. Вражаючи факти, розрахунки, цифри про майбутне України, про людський потенціал, про молодих спеціалістів та їх місце в нашій країні, очікувані прогнози розвитку людських ресурсів до 2050 року. Як зупинити потік трудової міграції ? Що можуть зробити держава і бізнес для утримання молоді в Україні? Саме на ці актуальні виклики координатор конкурсу запропонував надати креативне рішення студентським командам у конкурсному завданні. Участь у конкурсному завданні дозволяє нашим студентам долучитися до діяльності Глобального договору ООН, щодо практичного впровадження Цілей Сталого Розвитку в українських компаніях та вдосконалення навичок, критично важливих для подальшої побудови кар’єри. Єдиний спосіб впровадження інновацій – це почати робити нове!!!!.

IMG-0653
IMG-0653
IMG-0666
IMG-0666
Previous Next Play Pause
1 2
© 2018 ДонНУЕТ Україна. Всі права захищено

МЕТ ДонНУЕТ